Input interiör Stockholm

Input interiör Stockholm

Sveavägen 145, 113 46 Stockholm 
Tel.
08-517 112 00 
Fax.
08-517 112 01 
stockholm@inputinterior.se 

Direct numbers

Agnes Jiseborn  Sales Assistant  +46 8-51711219    agnes.j@inputinterior.se 
Alexandra Johansson  Support / Helpdesk  +46 8-51711207    alexandra.j@inputinterior.se 
Andreas Gynning  Interior installer    +46 73-4154184  andreas.g@inputinterior.se 
Andreas Karlsson  Interior installer    +46 734-154142  andreas.k@inputinterior.se 
Anna Lindberg  Sales Assistant  +46 8-51711238    anna.li@inputinterior.se 
Annica Gustavsson  Executive assistant  +46 8-51711228    annica.g@inputinterior.se 
Annie Engström  Site manager  +46 8-51711213    annie.e@inputinterior.se 
Annika Granberg  Support / Helpdesk  +46 851711227    annika.gh@inputinterior.se 
Azam Norov  Interior installer    +46 734-154177  azam.n@inputinterior.se 
Camilla Hildén  Sales Assistant  +46 8-51711255    camilla.h@inputinterior.se 
Caroline Mårder  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711247    caroline.m@inputinterior.se 
Charlott Aunér  Sales Assistant  +46 8-51711230    charlott.a@inputinterior.se 
Christine Bengtsson  Sales Assistant  +46 8-51711216    christine.b@inputinterior.se 
Conny Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711208    conny.n@inputinterior.se 
Danielle Crowter Elfving  Support / Helpdesk  +46 8-51711205    danielle.c@inputinterior.se 
Denise Sörensen  Support / Helpdesk  +46 8-51711236    denise.s@inputinterior.se 
Elin Schedin  Support / Helpdesk  +46 8-51711235    elin.s@inputinterior.se 
Elina Hassel  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711232    elina.h@inputinterior.se 
Emelie Emricson  Sales Assistant  +46 8-51711251    emelie.e@inputinterior.se 
Emilia Andersson  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711240    emilia.an@inputinterior.se 
Fredrik Franzén  Sales Assistant  +46 8-51711233    fredrik.f@inputinterior.se 
Fredrika Nilsson  Support / Helpdesk  +46 8-51711226    fredrika.n@inputinterior.se 
Heléne Andersson  Support / Helpdesk  +46 8-51711218    helene.a@inputinterior.se 
Henrik Bergström  Interior installer    +46 734-154136  henrik.b@inputinterior.se 
Ingo Ecke  Interior installer  +46 734-154182    ingo.e@inputinterior.se 
Irene Laczko  Sales Assistant  +46 8-51711277  +46 70-6608967  irene.l@inputinterior.se 
Jeanette Lindeblad  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711217    jeanette.l@inputinterior.se 
Jesper Nyström  Interior installer    +46 734-154173  jesper.n@inputinterior.se 
Johan Arvling  Sales Assistant  +46 8-51711248    johan.ar@inputinterior.se 
Johan Fransson  Sales Assistant  +46 8-51711229    johan.f@inputinterior.se 
Johan Karlström  Sales Assistant  +46 8-51711224    johan.k@inputinterior.se 
Jolanta Sobkowiak  Sales Assistant  +46 8-51711243    jolanta.s@inputinterior.se 
Jonas Fjällström  Interior installer    +46 734-154176  jonas.f@inputinterior.se 
Jonas Westberg  Interior installer    +46 734-154172  jonas.w@inputinterior.se 
Josefin Fryk  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711212    josefin.l@inputinterior.se 
Katarina Hjärn  Helpdesk manager  +46 8-51711215    katarina.hk@inputinterior.se 
Lina Fall  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711246    lina.f@inputinterior.se 
Lisa Sundell  Support / Helpdesk  +46 8-51711203    lisa.s@inputinterior.se 
Lotta Åström  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711225    lotta.a@inputinterior.se 
Lukas Wrede  Interior installer    +46 734-154183  lukas.w@inputinterior.se 
Marcus Schocher  Installation manager  +46 8-51711294    marcus.s@inputinterior.se 
Maria Nilsson  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711210    maria.n@inputinterior.se 
Mathias Vestersmyr  Interior installer  +46 8-51711291    mathias.a@inputinterior.se 
Mats Genym  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711209  +46 70-3408819  mats.g@inputinterior.se 
Mats Imhäuser  Interior installer  +46 8-51711200  +46 70-6948171  mats.i@inputinterior.se 
Mattias Lif-Uddenfeldt  Interior installer    +46 734-154146  mattias.l@inputinterior.se 
Mauritz Chin  Interior installer    +46 734-154137  mauritz.c@inputinterior.se 
Micael Lindberg  Interior installer  +46 8-51711293    micael.l@inputinterior.se 
Michael Jones  Interior installer    +46 734-154174  michael.j@inputinterior.se 
Millie Wright Johansson  Sales Assistant  +46 8-51711256    millie.w@inputinterior.se 
Nicholas Rasck  Support / Helpdesk  +46 734-154157    nicholas.r@inputinterior.se 
Nicola Naskov  Interior installer  +46 8-51711295    nicola.n@inputinterior.se 
Niki Aurelius  Sales Assistant  +46 8-51711253    niki.a@inputinterior.se 
Patric Fjellström  Interior installer    +46 73-4154190  patric.f@inputinterior.se 
Patric Sundmark  Interior installer    +46 73-4154187  patric.s@inputinterior.se 
Patrik Klasén  Interior installer    +46 734-154133  patrik.kl@inputinterior.se 
Rania Mourad  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711234    rania.m@inputinterior.se 
Rasmus Olofsson  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711231    rasmus.o@inputinterior.se 
Robert Kaliszczak   Interior installer    +46 734-154102  robert.k@inputinterior.se 
Ronnie Åberg  Interior installer    +46 734-154143  ronnie.a@inputinterior.se 
Sandra Björkqvist  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711214    sandra.b@inputinterior.se 
Sandra Ullbors  Sales Assistant  +46 8-51711239    sandra.u@inputinterior.se 
Sofia Alsterberg  Support / Helpdesk  +46 8-51711244    sofia.a@inputinterior.se 
Sofia Östensson  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711254    sofia.o@inputinterior.se 
Susanna Hillgren  Sales Assistant  +46 8-51711220    susanna.h@inputinterior.se 
Therése Dahl  Sales Assistant  +46 8-51711221    therese.d@inputinterior.se 
Theresia Hill  Sales Assistant  +46 8-51711223    theresia.h@inputinterior.se 
Thomas Henning  Interior installer  +46 8-51711296  +46 70-5926421  thomas.h@inputinterior.se 
Tomas Söderström  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711206  +46 70-5227040  tomas.s@inputinterior.se 
Tony Berggren  Interior installer    +46 734-154114  tony.berggren@inputinterior.se 
Torbjörn Isaksson  Interior installer    +46 73-4154141  torbjorn.i@inputinterior.se 
Victoria Wendel  Sales Representative / Project Manager  +46 8-51711211    victoria.w@inputinterior.se 

Reducerade priser på visningsmöbler


Vi säljer ut visningsmöbler! Fynda nordisk och
internationell design till kraftigt reducerade priser.
Möbler och inredning för hem, kontor, skola, vård
och omsorg från marknadens ledande tillverkare.

Till prissänkta produkter ›